קאז - פורטל העמק והגליל של עפולה, בית שאן, נצרת עילית, טבריה ומגדל העמק - Qaz.co.il
פורטל העמק והגליל לתושבי עפולה,בית שאן נצרת עילית,טבריה וישוביי הסביבה

הפוך לדף בית

דואר חינם

אינדקס עסקים

חפש חברים

חדשות
פוליטיקה
מקומי
פלילים ומשפט
כלכלה
בריאות
חינוך
ספורט
תרבות ופנאי
בטחון
תחבורה
השוואת מחירים
תמונות גולשים
לוח דירות
לוח רכב
לוח יד 2
לוח דרושים

26.02.17  יום ראשון
דולר: 3.768     אירו: 4.2042
כניסת חברים    שחזור סיסמא

הרשמה לאתר
חפש ת'חברים שלך
   
אינדקס העסקים של העמק והגליל
 

חדשות NRG

חדשות
 פוליטיקה
 מקומי
 פלילים ומשפט
 כלכלה
 בריאות
 חינוך
 ספורט
 תרבות ופנאי
 בטחון
 תחבורה

472 גולשים כרגע באתר
לרשימת החברים, הקליקו כאן

חיפוש לימודים
חפש לימודים:

שווה או לא?
3.8
דורג על ידי 1389 גולשים


מקומי

שתפו את הכתבה!

ראש העיר אבי אלקבץ נושא דברים בערב למתנדבי המשמר האזרחי והקהילה הבטוחה בעפולה
עיריית עפולה ואגף קהילה במשטרה קיימו ערב מודעות לנושא אלכהול סמים
06/03/2008
האירוע במסגרת חודש פעילות להטמעת המאבק בסמים ואלכוהול בעיר למתנדבי משמר אזרחי וקהילה בטוחה בעפולה

-
במסגרת אירועי חודש המאבק הלאומי בסמים ואלכוהול בעפולה ובשיתוף עם אגף קהילה ומשמר אזרחי במשטרת עפולה, המרכזים לשיטור קהילתי בשכונות, מטה בטיחות בדרכים בעירייה והרשות העירונית למלחמה בסמים התקיים ערב ראשון בסוגו בו נטלו חלק כ- 200 מתנדבים הפעילים בשכונות עפולה ומסיעים למשטרת עפולה בחשיפת עבריינות הסמים המתקיימת בעיר.
בערב אשר התקיים במעמד, ראש עיריית עפולה אבי אלקבץ ,מפקדת משטרת עפולה אורלי מלכה, ונציגי מרחב העמקים הודגשה חשיבותם הרבה של המתנדבים כברומטר של השטח המדווח לאנשי המטה מה מתרחש בקרב בני הנוער בשכונות העיר. המפקד היוצא של מרחב העמקים מר אורי אסטליין המשמש כיום כראש תחום אכיפה ברשות הלאומית למלחמה בסמים בירך את המתנדבים וציין את החשיבות הרבה שיש לשיתופי פעולה בין גופים רבים ככל האפשר לצמצום בעיית השימוש לרעה בסמים ואלכוהול בקרב בני נוער. מנחה הערב רס"ב מוסא חאכו המשיל את מפקדת משטרת עפולה סנ"צ אורלי מלכה ואת אבי אלקבץ ראש עיריית עפולה, בדאגתם הרבה לתושבי העיר ובחשיבה המשותפת לשיפור איכות החיים בה, לאמא ואבא של התושבים והמתנדבים.
ראש עיריית עפולה אבי אלקבץ, אמר כי הוא גאה במתנדבי המשמר האזרחי אשר מהווים גורם מרכזי בשיפור איכות חיי התושבים בשמירתם על החוק והסדר. בדבריו נשא ראש העיר ברכה לחיבור החשוב שנוצר בערב זה בין המתאמת העירונית למאבק בסמים עדנה סופר, מנהל מטה בטיחות בדרכים בעיר רוזנר מיכאל, ובין המרכזים לשיטור קהילתי בעפולה. בדבריה הדגישה סנ"צ אורלי מלכה כי בשנת העבודה 2008 הציבה כיעד של תחנת עפולה להרחיב את שיתופי הפעולה בין המשטרה המקומית והעירייה. סנ"צ מלכה, הודתה לראש העיר בחום רב על הדלת הפתוחה , התמיכה והסיוע לה זוכה המשטרה לקבל מעובדי העירייה.
בסוף האירוע, המתנדבים אשר היוו את גולת הכותרת של ערב זה, הודו בהתרגשות למארגני הערב ולמוסא חאכו, אשר הנחה את הערב בדרכו הייחודית והמחבקת, על תשומת הלב והמתנות שהורעפו עליהם ואמרו כי ימשיכו לשרת את העיר ולהתנדב למען תושביה בשמחה. כהמשך ישיר לערב זה בימים אלה שוקדים בעיריית עפולה, ברשות העירונית למלחמה בסמים ואלכוהול, במטה הבטיחות העירוני ובמשטרת העיר על הכנת תוכנית עבודה שנתית משותפת המציבה לה כיעד מחד גיסא להגביר את המודעות וההסברה לקהילה על סכנות הנהיגה תחת השפעת אלכוהול, ומאידך לאכוף עבירות של נהיגה תחת השפעת אלכוהול. לצורך כך יוקמו מחסומי דרכים בשיתוף עם מתנדבים שם יתבקשו הנהגים לבצע בדיקת אלכוהול באמצעות נשיפונים אשר נתנו לעפולה ע"י הרשות הארצית למלחמה בסמים ואלכוהול.

לא התקבלו תגובות לכתבה. הקלק כאן להוספת תגובה
תגובות


פרופיל חברה  |  דרושים  |  צילום אירועים  |  בלוג אופנה
כל הזכויות שמורות QAZ 2011 ©
מעוניין ליצור קשר?